Moja walka z nadwagą i zabiegi na cellulit

zabiegi na cellulit

Praktycznie od kiedy byłam nastolatką to się odchudzałam. Miałam kilka zbędnych kilogramów, jednak cały czas tyłam. Nie wiedziałam co robić, cały czas tyłam, mimo iż starałam się zdrowo odżywiać. Nie potrafiłam wytrzymać na diecie, ani na siłowni.

Pójdę na zabiegi na cellulit w Lublinie

zabiegi na cellulitJuż pogodziłam się z tym, że nie mam wystarczająco dużo samozaparcia, i siły woli, żeby trenować ani wytrwać na diecie. Jednak co jakiś czas próbowałam coś z tym zrobić. W końcu trafiłam na zabiegi wyszczuplające. Nie miałam złudzeń, że dzięki nim zgubię wszystkie kilogramy, ale miałam nadzieję, że chociaż będę nieco lepiej wyglądała. Może potem wybiorę zabiegi wyszczuplające Lublin, żeby choć jednego problemu się pozbyć. Jednak rezultaty owych zabiegów były dla mnie zaskakujące. Nie spodziewałam się po nich wiele, jednak miło mnie zaskoczyły. Szczególnie pomogła mi endermologia, dzięki której moja sylwetka została wymodelowana i wyglądała o niebo lepiej niż do tej pory. To dało mi do myślenia i zapisałam się na całą serię zabiegów. odchudzanie z takim wspomaganiem było o wiele łatwiejsze. Stwierdziłam, ze będę jeść to samo co zwykle, tyle że w mniejszych ilościach, a potem zaczęłam ćwiczyć w domu. Lepiej jest jest przez piętnaście minut ćwiczyć regularnie, niż raz na tydzień przez godzinę na siłowni.

To była bardzo dobra decyzja. Dzięki temu zgubiłam zbędne kilogramy i już nie musiałam być wiecznie na diecie. Dodatkowo wcale nie czułam się głodna, jak jadłam mniej, a domowe ćwiczenie nawet mi się spodobało. Dzięki temu wszystko ułożyło mi się o wiele lepiej. Odchudzanie w ten sposób jest o wiele lepsze, niż bez wspomagania. To dobry wybór.