Mój brat jest dobrym radcą prawnym

Jestem bardzo dumna z mojego młodszego brata, ponieważ radzi sobie najlepiej z naszej trójki. Jest ważną osobą i nawet ma własną kancelarię. Możemy do niego zgłaszać się z prośbą o pomoc, której nigdy nam nie odmawia. To dobry chłopak.

Dobrze jest mieć w rodzinie radcę prawnego

dobry radca prawny z Pruszcza GdańskiegoMój brat Aleksander to bardzo dobry radca prawny z Pruszcza Gdańskiego, którego zna wiele osób. Jego kancelaria zatrudnia samych wykwalifikowanych prawników, którzy są świetni i znają chyba wszystkie przepisy prawa. Brat na początku zaczął studia na kierunku zupełnie innym, ale odpadł na drugim roku, ponieważ w ogóle go to nie interesowało. Tata doradził mu, ażeby zajął się tym co lubi najbardziej i dlatego wybrał studia. Dopiero teraz widać, że w końcu zrobił to co dla niego dobre. To bardzo dobry radca prawny z Pruszcza Gdańskiego, który do swojego sukcesu doszedł sam i bez niczyjej pomocy. Tylko ciężką pracą wszystko osiągnął i dlatego jestem z niego taka dumna. Brat pomaga wszystkim ludziom, nawet takim, którzy nie mają pieniędzy. Robi wyjątki, bo wychodzi z założenia, że człowiek jest najważniejszy. Dla niego nie są to tak ogromne straty, ponieważ jego kancelaria przynosi i tak ogromne dochody. W końcu wybudował sobie dom i ma nowiutki samochód. Rodzinie on też pomaga nie tylko zawodowo. Rodziców wysłał na wakacje za granicę, ponieważ o nich marzyli a nie mieli na to pieniędzy. Poprosiłam go ostatnio, ażeby wziął mojego najstarszego syna do siebie na staż. Syn studiuje prawo i potrzebna jest mu praktyka.

Syn radzi sobie nieźle a mój brat jest z niego zadowolony. Mówił mi, że to bardzo zdolny chłopak i świetnie rokuje na przyszłość. Będzie on pewnie tak samo dobry jak jego wujek. Dobrze mieć takich specjalistów w rodzinie, bo to same korzyści.