You are currently viewing Mocna baza do zadań specjalnych

Mocna baza do zadań specjalnych

Dobierając wyposażenie do wykonywania manicure hybrydowego, wiele osób kupuje zbyt dużo. Pamiętajmy również o tym, że nie za wszystko opłaca się przepłacać. Oczywiście jeśli chodzi o lakiery, to warto zdecydować się na najwyższą możliwą jakość, ponieważ jakość lakieru bez dwóch zdań ma wpływ na trwałość aplikacji, o czym wiele osób po prostu zapomina. Jednak i tak najważniejsza jest baza.

Na jaką bazę się zdecydować?

baza do lakierów hybrydowych semilac fiber baseTak naprawdę dobierając bazę, warto określić jaka ma być. Bazy są różne, jednak każda z nich ma nam do zaoferowania coś innego. Jedne są znacznie trwalsze od innych i mają świetny skład, a drugie nadają się np. także do budowania paznokci. Jeśli marzy nam się wyjątkowo trwała baza, to oczywiście baza do lakierów hybrydowych Semilac Fiber Base będzie jedną z lepszych możliwości, na którą warto przynajmniej zwrócić uwagę. Tak naprawdę bazą tą jesteśmy również w stanie przedłużyć paznokcie i możemy to zrobić aż do 1 centymetra. To spora szansa dla pań o słabych paznokciach, które chcą jednak mieć nieco dłuższy manicure. Dlatego tak ważne jest to, aby dopasować bazę do naszych potrzeb oraz do finansów. Ceny baz bywają różne, jednak większość z nich ma bardzo podobną cenę. Wybierając bazę Fibr Base od Semilaca mamy pewność, że jest to najlepsza propozycja do łamliwych paznokci. Po jej stosowaniu możemy zaobserwować poprawę stanu paznokci.

Wybierając bazę powinnyśmy się nieco bardziej zastanowić. Oczywiście jeśli dopiero rozpoczynamy naukę nakładania bazy i lakierów na płytkę paznokciową, to na pewno nie opłaci się kupować najwyższej jakości, drogiej bazy. Z pewnością jednak przyda się ona później, ponieważ to właśnie baza odpowiada za trwałość naszej stylizacji paznokci. Niestety wiele osób nie bierze tego pod uwagę.