Mieszkanie po okazyjnej cenie z dobrymi oknami

naprawa okien poznań

Anita i Wojciech już od blisko sześciu miesięcy szukali dla siebie mieszkania. Marzyli o tym przez tyle lat ale nigdy nie posiadali wystarczającej zdolności kredytowej. Kiedy wreszcie obojgu udało się zdobyć stałą i solidną prace mogli wreszcie myśleć nad swoim własnym dachem.

Nieraz można kupić mieszkania po okazyjnej cenie

naprawa okien poznańNie spodziewali się jednak, że wcale nie będzie to łatwe. Ciągle słyszeli o tym jak olbrzymi jest polski rynek nieruchomości. W praktyce jednak okazało się, że ceny większości z ofert są brutalnie wygórowane. Wydać kilkaset tysięcy na kompletnie zrujnowane mieszkanie w najgorszej dzielnicy Poznania? Absurd. Postanowili, że nie będą się spieszyć, będą szukać tak długo aż znajdą coś co im będzie odpowiadało przynajmniej w dziewięćdziesięciu procentach. W końcu wydało im się, że znaleźli takie mieszkanie. Podczas rozmowy i przy oględzinach właściciel nie ukrywał, że okna nie są w najlepszym stanie, ale zapewniał, że mała regulacja okien w zupełności wystarczy. Wszystko inne wydawało się w porządku i młode małżeństwo odetchnęło z ulgą, że wreszcie znaleźli to czego szukali. Zaraz po zakupie wezwali serwis okien, który miał dla nich złe wiadomości. naprawa okien poznań nie miała sensu, ich zdaniem potrzebna była całkowita ich wymiana. Poza tym uprzejmy pan doradził, że przydałby im się też montaż nawiewników, jego zdaniem czuć, że cyrkulacja powietrza w tym mieszkaniu jest bardzo słaba.

Anita i Wojciech byli podłamani, nie byli przygotowani na kolejne wydatki. Nie mieli jednak wyjścia. Małżeństwo powinno wiedzieć, że ta oferta była zbyt piękna, żeby była prawdziwa. Mają teraz nauczkę na przyszłość, żeby nigdy nie ufać okazjom.