Lato w górach tylko w lekkim obuwiu

Rozpoczęło się na dobre lato i największe ośrodki wczasowe w Polsce zostały wręcz zalane przez turystów. Dotyczy to nie tylko miejscowości nadmorskich, ale też górskich. Coraz więcej osób z roku na rok jako kierunek urlopowy wybiera góry. Jest to woda na młyn dla firm zajmujących się odzieżową turystyczną. Jedna z nich została ostatnio wyróżniona na arenie międzynarodowej.

Dobrze sprzedające się trekkingowe buty

lekkie buty trekkingoweWbrew pozorom polska przedsiębiorczość ma się bardzo dobrze. Wiele firm ze stuprocentowym, polskim kapitałem jest docenianych nie tylko w kraju, ale też poza jego granicami. Przykładem może być marka specjalizująca się w produkcji odzieży turystycznej. Dostała ona niedawno wyróżnienie dla jednej z najlepiej rozwijających się firm w Europie. Produktem flagowym tej firmy są lekkie buty trekkingowe, na które największy popyt jest zawsze latem. Z roku na rok odnotowywana jest zwiększająca się sprzedaż tych modeli głównie ze względu na to, że wzrasta zainteresowanie turystyką górską. Coraz więcej osób zaczyna chodzić po górach, zabierając często na prostsze trasy ze sobą dzieci. Wspomniana wcześniej firma ma w swojej ofercie modele nie tylko dla dorosłych, ale też takie dedykowane dzieciom. Lekkie bity trekkingowe wyróżniają się tym, że są bardziej przewiewne, niższe, niż klasyczne i o wiele mniej masywne. Tym, co pozostaje niezmienione, jest odpowiednio gruba podeszwa z dużymi rowkami, które zapewniają odpowiednią przyczepność.

Niedawno jedna z polskich firm otrzymała wyróżnienie na arenie międzynarodowej. Zostali docenieni za tempo swojego rozwoju. Zajmują się oni produkcją odzieży i obuwia turystycznego. Jednym z najlepiej sprzedających się produktów, zaś, są buty treningowe, stworzone specjalnie z myślą o letnich, górskich wędrówkach.