Korzystne uzyskanie pożyczki

W tym roku miałam sporo wydatków. niestety tak już często jest, że jeśli coś się psuje to zaczyna też się psuć jakiś inny sprzęt. I tak było w moim przypadku. Na początku popsuła mi się pralka. Stara miała już sporo lat także mogłam się tego prędzej czy później spodziewać.

Kredyt gotówkowy z niską ratą

kredyty gotówkowe rzeszówA następnego dnia zepsuła mi się lodówka. Byłam załamana bo nie miałam żadnych odłożonych pieniędzy. A niestety jakoś bez pralki czy lodówki na dłuższą metę nie wyobrażałam sobie żyć. Stwierdziłam, że będę musiała wziąć kredyt na ten cel. Nie chciałam brać jakiejś dużej kwoty. Chciałam tylko na to żeby kupić te dwa urządzenia. Słyszałam, że kredyty gotówkowe rzeszów mają teraz jakieś specjalne oferty. Mnie interesowało tylko to żeby płacić jak najniższą ratę za tą pożyczkę. Pojechałam więc na miejsce. Zostałam obsłużona przez bardzo miłego doradcę klienta, który od razu powiedział mi jaką kwotę mogę dostać i na ile rat. Oczywiście aż tyle nie potrzebowałam. Chciałam tylko te kilka tysięcy. Pan przeliczył mi wszystko i byłam zaskoczona tym jak niska jest ta rata. Spodziewałam się tego, że będzie po prostu dużo wyższa. Cieszyłam się z tego powodu bo rata ta praktycznie nie będzie żadnym obciążeniem dla mojego budżetu. Stwierdziłam, że jeśli dam radę to może będę płaciła miesięcznie po dwie raty i w ten sposób spłacę szybciej zaciągnięte zobowiązanie. Formalności związane z udzieleniem kredytu nie trwały długo. W sumie to miło i szybki zleciał mi ten czas.

Po podpisanej umowie zaraz wypłaciłam pieniądze w gotówce i udałam się na zakupy. Za pożyczone pieniądze kupiłam sobie bardzo dobrą pralkę i lodówkę. Byłam z tego powodu bardzo zadowolona. Udało mi się też dużo szybciej spłacić kredyt. Z perspektywy czasu uważam, że w takich sytuacjach nie ma co się zastanawiać nad wzięciem pożyczki.