Korzystanie z kreatora wizytówek przed złożeniem zamówienia

Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej to oprócz całej masy obowiązków i odpowiedzialności również trochę dobrej zabawy. Do dziś pamiętam jak udałem się do jednego z punktów, które zajmowały się drukowaniem materiałów reklamowych.

Kreatory wizytówek to doskonałe udogodnienie w drukarniach

kreator wizytówekWszystko stało tam na bardzo wysokim poziomie. Już na samym wstępie przywitał mnie młody i uśmiechnięty pracownik, który spytał w czym może mi pomóc. Odpowiedziałem, że potrzebuję wydrukować sobie wizytówki. W odpowiedzi usłyszałem, że specjalnie dla klientów takich jak ja utworzyli oni specjalną możliwość do własnoręcznego zaprojektowania wizytówki. Podprowadził mnie to komputera i uruchomił program. Zobaczyłem całe mnóstwo funkcji i różne palety kolorystyczne. Musiałem jedynie pokazać mu ogólny zarys tego, co byłoby mi potrzebne. Szczerze mówiąc nie wiedziałem sam jak powinno to wyglądać, dlatego też zajęło mi chwilę zanim udało mi się zaprojektować to, czego chciałem. Ostatecznie musiałem przyznać, że cały ten kreator wizytówek był doskonałym pomysłem. Do tej pory zawsze zdany byłem na grafika komputerowego, który być może załapie, a być może nie, o co dokładnie mi chodzi, gdy opisuję swoją wymarzoną wizytówkę. Tym razem mogłem bardzo precyzyjnie wszystko określić, i po umówionym czasie odebrać zamówiony towar. Tutaj również uwydatnił się profesjonalizm firmy – do tej pory nieraz zdarzało mi się czekać dodatkowy dzień czy dwa nim moje zlecenie zostanie zrealizowane. W tym jednak przypadku wszystko zostało zrobione dokładnie na termin, na który byłem z nimi umówiony. Zyskali w ten sposób nowego stałego klienta.

Byłem bardzo zadowolony z tego, że udało mi się znaleźć tego rodzaju firmę. Miałem dość amatorów, którzy mieli wieczne opóźnienia. Ta firma była naprawdę niezła i godna polecenia. Żadnej innej szukać już nie musiałem.