Kompletny wózek Bebetto 3w1

Na rynku mamy dwa rozmiary wózków dla małych dzieci i dużych bobasów. Jeżeli mamy małe mieszkanie, to lepiej szukać kompaktowych wózków z małym stelażem, który bez problemu schowamy w każdym kącie. Duża, komfortowa gondola zajmie sporo miejsca i będzie miała masywny stelaż.

Wyposażenie wózka Bebetto 3w1

wózki 3w1 bebetto vulcanoFirma Bebetto jest znana od lat na rynku wózków dziecięcych. Tworzą modele odpowiadające najnowszym trendom i spełniają wszystkie kryteria bezpieczeństwa. Bebetto wyróżnia się na tle konkurencji starannością każdego detalu, oraz nowinkami technologicznymi instalowanymi w wózkach. Nowoczesne, intuicyjne hamulce, efektywne amortyzatory niwelujące wstrząsy niemalże do zera, czy ergonomiczny kształt gondoli, która bardzo łatwo daje się prowadzić. Wózki 3w1 Bebetto Vulcano, to propozycja dla rodziców z samochodem, którzy cenią komfort użytkowania i praktyczne rozwiązania. Na lekkim i odpornym stelażu można zamontować kompaktową gondolę, lekką spacerówkę, oraz praktyczny fotelik samochodowy dla dziecka w wieku od zera do dwóch lat. Dzięki niedużym rozmiarom, cały wózek bez problemu schowamy do bagażnika samochodu, lub w szafie w domu. Bebetto 3w1 posiada specjalny system łatwych zapięć na zasadzie zatrzasków, dzięki czemu składanie wózka jest dziecinnie proste. Jest doskonale wyważony, przez co nie przewróci się kiedy wsadzimy zakupy pod wózek i do torby zawieszone z tyłu na poręczy do prowadzenia wózka. Jest to idealny wózek dla kobiety, ponieważ waży niecałe pięć kilogramów.

Wózki Bebetto Vulcano posiadają aż dwuletnią gwarancję producenta, oraz darmowy półroczny serwis. Takie usługi są rzadkością wśród konkurencyjnych firm produkujących wózki dziecięce, dlatego też właśnie ten model cieszy się tak dużą popularnością wśród młodych rodziców oczekujących wysokiej jakości w przystępnej cenie.