Jesteśmy w trakcie robienia ślubnych zdjęć w Toruniu

Mój mąż mnie zaskoczył. Romek zrobił się ostatnio bardzo romantyczny. Mamy teraz dosyć ważny okres w naszym życiu. Jesteśmy w trakcie przeprowadzki. Mąż pracuje już w Poznaniu a ja jeszcze w Toruniu i jesteśmy w trakcie sprzedaży naszego domu. Jak już wszystkie formalności zostaną zakończone jadę do męża.

Mąż zaplanował dla nas ciekawą sesję zdjęciową

ciekawa fotografia ślubna w ToruniuPonieważ ja urodziłam się w Toruniu i mieszkałam tu ponad dwadzieścia pięć lat to jestem bardzo zżyta z tym miastem. mam ogromny sentyment i nie jest mi w cale łatwo się przeprowadzać. Mąż dostał dobra pracę i myślimy o naszych dzieciach. Chcemy żeby one miały lepszy start w przyszłości. Romek zaproponował ciekawą fotografię ślubną w Toruniu. Mamy jeszcze nasze ubrania ze ślubu. Nie mieliśmy sesji w Toruniu tylko nad morzem. Wynajął fotografa a my zrobimy sobie rundkę po mieście w naszych miejscach, w których spędzaliśmy dużo czasu zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcia. Stwierdziłam, że to szalony ale także bardzo romantyczny pomysł. Oczywiście się zgodziłam. Na szczęście moja figura jest taka sama wiec bez problemu zmieściłam się w sukienkę. Ciekawa fotografia ślubna w Toruniu została wykonana przez bardzo znanego i z tego co wiem drogiego fotografa. Ma on na swoim koncie wiele zleceń i ciężko się do niego dostać. Fotograf ma już zajęte terminy nawet na dwa lata na przód. Mężowi się udało i jutro jedziemy do centrum w strojach ślubnych. Nasze dzieciaki zostały u babci w Gdańsku a my będziemy mieli okazję spędzić trochę czasu razem.

Fotograf zrobił na nas dobre wrażenie. Spodobał mu się pomysł mojego męża dlatego zgodził się z nami na współpracę. Zdjęcia były wykonywane  w różnych miejscach i cała sesja trwała ponad trzy godziny. Na pewno zdjęcia będą dla nas super pamiątką. Jestem wdzięczna, że mąż zaplanował dla mnie taką niespodziankę.