Jak wypromować konto na Instagramie?

Media społecznościowe rządzą się swoimi prawami i niestety już od jakiegoś czasu możemy zauważyć coraz częściej nastawienie na czysty zysk pieniężny, niż na sprawiedliwe traktowanie wszystkich. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż istnieją sposoby na przechytrzenie algorytmów, które pozwolą wybić nasze konto w górę w zadowalającym przedziale czasowym.

Więcej follow na Insta

kup followersów instagramIstnieje wiele sposobów na to, aby być zauważonym na Instagramie. Jedne działają wolniej, inne z kolei znacznie szybciej. Te wolniejsze są jednocześnie tymi darmowymi i mowa tutaj przede wszystkim o dobieraniu odpowiednich hashtagów, tagowaniu miejsc w których zostało zrobione zdjęcie, częstego wrzucania Instastories z naklejkami interaktywnymi, czy choćby odwiedzanie podobnych kont do naszych i zostawianie na nich swojego śladu w postaci komentarza lub obserwacji. Te zabiegi jednak kosztują nas bardzo dużą ilość czasu, są mozolną pracą i poniekąd uzależniają nas od portalu. W dodatku na efekty nierzadko trzeba czekać latami. Jeżeli jesteś osobą, której zależy na znacznie szybszym działaniu po prostu kup followersów Instagram promuje konta z dużą ilością lajków, obserwujących oraz komentarzy co wiadomo nie od dziś. Zyskując więcej obserwowanych mamy tym samym znacznie większą szansę, aby dostać się na sam szczyt w używanych przez nas hashtagach, a co za tym idzie zostać zauważonym i zaobserwowanym już przez osoby, które rzeczywiście są zainteresowane naszym kontentem.

Instagram oferuje co prawda swoje własne sposoby na szybsze zyskanie zainteresowania i również są one płatne. Możemy promować swoje posty niemniej wówczas zaczynają one być wyświetlane w formie reklam u ludzi na wallu, co jest dosyć nachalne i może denerwować innych. Dlatego kupienie obserwowanych jest znacznie mniej inwazyjne, a w dodatku mamy pewność, że osoby, które zobaczą nasze konto będą tymi, które są zainteresowane podobną tematyką.