Ile kosztują rowery trekkingowe?

 

Jeżeli wycieczki rowerowe są czymś, co lubimy najbardziej, a długie godziny na rowerze, pojmujemy jedynie w kategorii świetnej rekreacji i aktywnego wypoczynku, to może już czas zdecydować się na zakup roweru trekkingowego, najlepiej niedrogiego, a porządnego. 

Damski rower trekkingowy od Krossa

rowery trekkingowe damskie krossRowery trekkingowe są tak skonstruowane, by dawać komfort i maksymalnie odciążać nasze mięśnie nóg. Bowiem długie godziny spędzone na siodełku bywają męczące nawet dla najbardziej wytrwałych cyklistów. Dobry rower trekkingowy to taki, który nie jest ciężki, by w razie konieczności przenoszenia nie sprawił zbyt wiele trudności. Dlatego ważne, by posiadał aluminiową ramę, która jest jednocześnie lekka i wytrzymała. Ważny jest też napęd, tu oczywiście im więcej biegów, tym lepiej, ponieważ ułatwi nam to pokonywanie stromych zjazdów, a także odciąży mięśnie nóg na prostych odcinkach tras. Bardzo dobrze jeżeli rower posiada hamulce tarczowe ponieważ działają one znacznie sprawniej od szczękowych i sprawdzają się na każdej nawierzchni i w każdych warunkach atmosferycznych. Tak się składa, że rowery trekkingowe damskie Kross posiadają wszystko, co zostało wymienione wcześniej, a ponadto są wyposażone w najlepszy osprzęt. W jego skład wchodzą dwie lampy: przednia i tylna, podpórka, wzmacniany bagażnik, osłona na napęd oraz komplet błotników. To wystarczający zestaw, by wyruszyć nawet na najdalszą wyprawę. Tu zaznaczmy, że pasjonaci rowerowego trekkingu powinni wyposażyć się również w kaski.

Na wycieczce rowerowej duże znaczenie mają też okulary przeciwsłoneczne, to jeden z niezbędników prawdziwego trekkingowca. Kaski, ochraniacze, jak i inne akcesoria możemy zakupić w firmowym sklepie Krossa, zarówno stacjonarnie, jak i internetowo.