You are currently viewing Idealny zlewozmywak jednokomorowy ze stali

Idealny zlewozmywak jednokomorowy ze stali

 

Niezależnie od wielkości pomieszczenia w każdej kuchni musi znaleźć się miejsce na zlewozmywak. Jest to niezbędny element wyposażenia, nawet jeśli posiadamy zmywarkę. Małe kuchnie oraz wnęki kuchenne mogą niekiedy sprawiać problemy podczas urządzania. Na szczęście obecnie możemy znaleźć bardzo szeroki wybór zlewozmywaków o dowolnych gabarytach.

Jednokomorowy zmywak stalowy do małej kuchni

zlewozmywaki stalowe jednokomoroweZ pewnością dużą zaletą zlewozmywaków ze stali jest ich niska cena w porównaniu do produktów z innych materiałów. Na rynku znajdziemy propozycje chropowate oraz gładkie. O ile na tych pierwszych nie widać np. śladów po twardej wodzie, o tyle gładkie dużo łatwiej jest utrzymać w czystości. Producenci oferują zlewozmywaki stalowe jednokomorowe w różnych kształtach: kwadratowym, prostokątnym, owalnym, a także okrągłym. W zależności od naszych potrzeb mamy możliwość zaopatrzenia się w produkt z ociekaczem, otworem na baterię lub jednym i drugim jednocześnie. Ponadto zlewozmywaki różnią się sposobem montażu. Tutaj również mamy do wyboru kilka opcji, w tym modele podwieszane, nakładane oraz wpuszczane w blaty. Należy pamiętać, że zlewozmywaki ze stali są produktami odpornymi na ścieranie i wysokie temperatury. Nie straszne im również wgniecenia, zarysowania lub inne uszkodzenia, które może spowodować np. spadający talerz.

Stalowe zlewozmywaki jednokomorowe idealnie wpasowują się w design każdego rodzaju kuchni od nowoczesnej, glamour, poprzez prowansalską i skandynawską po typowo klasyczną. Są również niedrogie ( ceny zaczynają się już w okolicach 100 PLN) i wytrzymałe. Tworząc aranżację kuchni warto zwrócić na nie uwagę szczególnie, że obok wymieniowych już zalet są dodatkowo estetyczne, łatwo je utrzymać w czystości i są dość proste w montażu.