Fotel gamingowy dla początkujących

 

Syn zaczynał dopiero przygodę z komputerami, aczkolwiek bardzo często spędzał wieczory na graniu z moją ekipą, choć sam jeszcze nie był jej częścią. Jednak ciągle korzystał ze zwykłego krzesła biurowego, co wcale nie było wygodne do takich rozgrywek, szczególnie takich które ciągnęły się po kilka godzin. Znając temat od podstawy, postanowiłem sprawić mu fotel do grania.

Budżetowy fotel komputerowy Sport

fotel gamingowy sportJako że syn dopiero zaczynał zawodowe granie, nie był mu potrzebny fotel którego większości funkcji i tak by nie wykorzystał. Postanowiłem więc sprawić mu model bardziej podstawowy, który jednocześnie będzie o wiele wygodniejszy do grania, ale i prostszy w obsłudze. Nigdy nie zagłębiałem się w prostsze modele foteli, dla siebie wybierając model dość zaawansowany, więc musiałem z kolegami zrobić nieduże rozpoznanie, by odnaleźć się w ofercie takowych. Wybór w końcu padł na tani, choć zbierający świetne opinie fotel gamingowy Sport, który był budżetową opcją od producenta wysokiej jakości sprzętu komputerowego. Był on idealny dla nowych graczy, gdyż niska cena wcale nie oznaczała niskiej jakości, a wręcz przeciwnie. Fotel ten posiadał cechy, których można było się spodziewać po modelu z wyższej półki. Konstrukcja była uformowana anatomicznie, przez co dopasowywała się do kształtu pleców bez większego trudu. Oparcie i zagłówek były w pełni regulowane, przy czym wymiary oparcia były zdecydowanie mniejsze niż w przypadku foteli z górnej półki, będąc przeznaczony głównie dla młodych użytkowników.

Był więc idealny dla młodego gracza, dopiero zaczynającego karierę. Nie trzeba chyba wspominać, że syn był ogromnie zadowolony z fotela. Już w pierwszy dzień po jego otrzymaniu zaczął bardzo ekstensywne testy podczas długiej rozgrywki z drużyną.