Duży wybór skuterów

 

Moja babcia przez wiele lat była osobą bardzo sprawną i aktywną. Jednak niestety rok temu złamała bardzo niefortunnie nogę. Potem miała operację i bardzo długą rehabilitację. od tej pory babcia praktycznie nie chodzi. Noga nie zrosła się tak jak powinna.

Zakup skutera dla babci

skutery elektryczne inwalidzkie z wyposażeniemI raczej nie ma szans na to żeby było lepiej. W każdym razie babcia bardzo zmieniła się od tego czasu. przeszkadza jej to, że jest praktycznie uwięziona tylko w swoim domu. Z mamą jednak stwierdziłyśmy, że trzeba z tym coś zrobić. Babcia przecież musi mieć możliwość żyć tak jak kiedyś albo przynajmniej podobnie. I właśnie lekarz powiedział nam, że są skutery elektryczne inwalidzkie z wyposażeniem i że coś takiego byłoby dla niej odpowiednie. Na takim właśnie skuterze babcia mogłaby pojechać do sklepu czy też przyjechać do nas lub o prostu by mogła wyjść na przejażdżkę. Do tej pory babcia jeździła na rowerze. A obsługa takiego skutera jest bardzo prosta. Stwierdziłyśmy z mamą, że kupimy jej coś takiego.W sklepie był naprawdę duży wybór takich urządzeń. Mi szczególnie spodobał się jeden. Poprosiłam jeszcze sprzedawcę żeby powiedział nam coś więcej na ten temat. I pan powiedział, że ten skuter jak najbardziej będzie odpowiedni dla osoby starszej. Jest on bardzo wygodny i do tego kierowanie nim jest wręcz banalnie proste. Babcia nie powinna mieć z nim żadnego problemu. Pan powiedział nam, że to urządzenie zostało bardzo starannie wykonane.

I, że klienci są bardzo z niego zadowoleni. Także kupiłyśmy go. Cena jego też była bardzo atrakcyjna. A gdy babcia zobaczyła to urządzenie to naprawdę bardzo się ucieszyła. Od razu wypróbowała jak to działa. I od tej pory jeździ nim codziennie. Jej życie zmieniło się od tego czasu na lepsze i widać, że ona czuję się teraz znacznie lepiej.