Dostawa maszyn do cięcia laserowego

cięcie laserem

Nazywam się Włodzimierz i pracuję jako kierowca. Dostarczam maszyny i urządzenia dla firm, które mieszczą się w Bydgoszczy, ale często też mam wyjazdy do innych miast. Nasza firma produkuje maszyny dla firm świadczących usługi spawalnicze na terenie całego kraju.

Dostarczam urządzenia – cięcie laserowe i spawanie

cięcie laserem

W ciągu dnia, jeżeli dostarczam maszyny na terenie Bydgoszczy, to mam kilka kursów. Jeżeli jadę poza miasto, to taki kurs jest tylko jeden. Dostarczam maszyny, którymi wykonuje się cięcie strumieniem wody ale także różne inne. Często mamy zamówienia także na maszyny, które robią dokładne cięcie laserem. Każda z maszyn jest bardzo ciężka, więc załadunek odbywa się za pomocą wózków widłowych, które są do tego przystosowane. Przed każdym transportem sprawdzam zabezpieczenie, czy wszystkie maszyny są odpowiednio ustawione. Muszę mieć pewność, aby w trakcie podróży nic się nie wydarzyło. Odpowiadam za wszystkie maszyny w trakcie ich transportu. Jakiś czas temu podjął z nami współpracę właściciel firmy, która świadczy usługi spawalnicze dla klientów z zagranicy. Dostaliśmy od nich ogromne zlecenie i w firmie było dużo pracy. Ja miałem dostarczać na bieżąco do tego klienta maszyny, które robią cięcie strumieniem wody oraz wszystkie pozostałe jak maszyny, które robią cięcie laserem. W ciągu jednego dnia byłem w stanie dostarczyć klientowi kilka maszyn. Jego firma jest w Bydgoszczy, więc sprawnie nam to poszło. Kiedyś słyszałem już o tej firmie, podobno świadczą usługi spawalnicze na najwyższym poziomie.

Dlatego też pewnie szefowi zależało na sprawnym wypełnieniu tego zlecenia. Nasi pracownicy to bardzo dobrze zgrana załoga i zlecenie wykonują w błyskawicznym tempie. Ja dostałem do pomocy też drugiego kierowcę, aby dostawy do innych klientów były realizowane na bieżąco i na czas.