Dostałem pracę w studio projektowym

Moim marzeniem było stać się znanym projektantem wnętrz. Postanowiłem więc sukcesywnie wdrażać ten plan a wiedziałem, że czeka mnie długa droga. Nie miałem doświadczenia ani żadnego zaplecza i musiałem to zmienić. Chcę być człowiekiem sukcesu.

Dzięki pracy w studio projektowym bardzo się rozwinąłem

Studio projektowe BydgoszczSzukałem pracy tylko w prestiżowych miejscach mimo braku doświadczenia. Studio projektowe Bydgoszcz, które wystawiło ogłoszenie, że szuka pracownika od razu wzbudziło moje zainteresowanie. Posiadają ogromne doświadczenie i zatrudniają najlepszych ludzi. Owszem, zdawałem sobie sprawę, że moje szanse są niewielkie ale mimo to próbowałem. Zaskoczyło mnie zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy i bardzo dokładnie się do niej przygotowałem. Musiałem zrobić na prawdę ogromne wrażenie, ponieważ dostałem szansę. Mam wykonać próbną aranżację wnętrz w restauracji i jak mój projekt się spodoba to będę miał szanse na zatrudnienie. Dostałem tydzień czasu. Mi to zdecydowanie wystarczy i wiedziałem, że zrobię wszystko, ażeby dostać tę posadę. Od tego zależy moja przyszłość a sam chcę mieć swoje biuro projektowe a przecież od czegoś trzeba zacząć. Z projektem pojechałem w ustalonym terminie. Studio projektowe Bydgoszcz jest czynne od dziesiątej ale miałem być przed dziewiątą. Mają tam dużo pracy i nikt nie znalazłby dla mnie zbyt wiele czasy. Samego właściciela firmy mój projekt bardzo zafascynował. Uznał, że mam nietypowy gust a w jego zespole przydałby się właśnie ktoś taki. Myślałem, że śnię jak zaoferował mi pracę.

Dzięki tej pracy bardzo się rozwinąłem i teraz jestem bardzo doświadczonym projektantem. Jestem coraz bliżej osiągnięcia swojego celu i teraz już wiem, że staje się on dla mnie coraz bardziej realny. Marzenia trzeba realizować.