Domki drewniane nad morzem na wakacje

Gdy byłam mała to każde wakacje spędzałam z rodzicami i siostrą nad morzem. Mamy naprawdę sporo rodziny nad morzem, u której to spędzaliśmy parę dni. Ale oprócz tego zawsze jechaliśmy też tylko naszą czwórką.

Domki drewniane i wcześniejsza rezerwacja

domki drewniane nad morzemI wtedy były wynajmowane domki letniskowe nad morzem, które naprawdę wspominam bardzo dobrze. Były to jak na tamte czasy naprawdę komfortowe domki nad morzem i chyba dość dużo kosztowały. Pamiętam, że bawiłyśmy się z siostrą zawsze świetnie. Zresztą zawsze też poznawałyśmy jakieś dzieci i z nimi już wtedy spędzałyśmy większość czasu. Te domki drewniane nad morzem tata rezerwował dla nas dużo wcześniej. Nie było bowiem wtedy aż tylu miejsc noclegowych co teraz. Nawet niedawno byłam z koleżanką w jednej miejscowości nad morzem, w której często spędzaliśmy wakacje. Przeszłam się zobaczyć czy nadal są tam jeszcze te domki. I okazało się, że są i jak widać ktoś cały czas inwestuje tam i to nie małe pieniądze. Domki bowiem wyglądają cały czas bardo dobrze. No na pewno lepiej niż wtedy gdy jeździliśmy tam całą rodziną. Miejsce na ognisko było w tym samym miejscu i zastanawiałam się tylko czy też cały czas właściciele organizują tam integracyjne ogniska. Pamiętam, że na tych ogniskach była naprawdę wspaniała zabawa. Co jest niebywałe z jedną dziewczyną, którą poznałam właśnie na wakacjach jako mała dziewczyna do dziś utrzymuje kontakt. Pamiętam, że rodzice zawsze lubili jechać z nam właśnie do takich domków. Najpierw byliśmy najczęściej u cioci parę dni a potem jechaliśmy pod te domki. U cioci także było zawsze bardzo fajnie.Jednak ile było można komuś siedzieć na głowie.

I tak dużo osób z naszej rodziny wykorzystywało ten fakt, że mieszka ona nad morzem i odwiedzało ją w wakacje. Dziwne, że w innych porach nikt jej nie odwiedzał.

Więcej na www.domkikazimierz.pl