Dlaczego warto wybrać ilozacje natryskowe?

Izolacje natryskowe pianka poliuretanową są coraz bardziej popularne a wszystko dzięki temu, że nie trzeba przygotowywać powierzchni pod izolację a jej wykonanie jest bardzo szybkie w przeciwieństwie do tradycyjnych metod izolacji, które zwykle trwają kilka dni.

Zalety izolacji natryskowej pianką poliuretanową

Do ocieplenia budynków wykizolacje natryskowe przeprowadzane w Białymstokuorzystywane są dwa rodzaje pianki miękka i twarda. Ta pierwsza wykorzystywana jest do izolacji pomieszczeń wewnętrznych czyli na przykład poddaszy i ścian. Ten rodzaj pianki można bezpośrednio nanieść na powierzchnię bez jej wcześniejszego przygotowywania. W ten sposób zabezpieczamy swój budynek przed nadmiernym uciekaniem ciepła oraz eliminuje powstawanie tak zwanych mostków termicznych. Dzięki temu oszczędzamy na ogrzewaniu. Zyskujemy szczelną a zarazem oddychającą paro przepuszczalną powłokę izolacyjną. Izolacje natryskowe przeprowadzane w Białymstoku są wykonywane z samogasnącej i trudnozapalnej pianki. Izolacja ta jest w pełni bezpieczna zarówno dla człowieka jak i dla naszych pupili. Nie wywołuje także żadnych reakcji alergicznych, dlatego może być stosowana w każdym pomieszczeniu. Jest to trwała izolacja niezmieniająca swoich właściwości przez długie lata. Producenci są pewni swojego produktu, dlatego udzielają nawet 25-letniej gwarancji. Drugim rodzajem jest pianka twarda, która jest świetną termoizolacją i hydroizolacją tarasów oraz fundamentów. Stanowi ona barierę nieprzepuszczalną dla wody oraz zimnego powietrza.

W docieplaniu domu liczy się nie tylko sprzęt posiadany przez pracowników firmy, którą wynajęliśmy, ale najważniejsze jest ich doświadczenie. Wyłącznie doświadczony specjalista wykona izolację, która będzie spełniała nasze oczekiwania. Dlatego zanim zdecydujemy się na którąś z firm, powinniśmy sprawdzić jak oceniają ją klienci.