Czym jest bubble football?

 

W dzisiejszych czasach, bardzo popularne jest łączenie sportu z egzotyczną, nieco dziwną rozrywką. Powstają gry, których istnienia, jeszcze dekadę temu, nikt by się nawet nie spodziewał. Właśnie tak jest w przypadku jakże popularnego dziś bubble football.

Tylko dorośli powinni grać w bubble football

bubble football dla dorosłychRozrywka, połączona z grą to coś, co daje satysfakcję większości ludzi, którzy lubią tego rodzaju połączenia. Dlatego nie ma nic lepszego niż wypad ze znajomymi na bubble football dla dorosłych. Czemu dorosłych? Otóż dlatego, że ten rodzaj rozrywki może być praktykowany tylko przez osoby posiadające więcej niż sto czterdzieści centymetrów. Bubble football jest w zasadach z pozoru identyczny jak piłką nożna. Jednak z jedną, bardzo istotną różnicą. Zawodnicy umieszczeni są wewnątrz przezroczystych, dmuchanych kul! W czasie gry możemy spodziewać się spektakularnych zderzeń i jeszcze bardziej spektakularnych upadków. W dmuchanych kulach, zawodnicy są jednak całkowicie bezpieczni, gdyż amortyzują każdy upadek. Dodatkowo, dla zwiększenia bezpieczeństwa zawodnicy zostają wyposażeni w ochraniacze na nogi. Każdy zawodnik przy użyciu odpowiedniej prędkości nabiegu może przewrócić drugiego bez względu na jego masę. Dostarcza to śmiechu nie tylko samym graczom, ale również zebranej widowni. Podczas gry jest możliwe zamontowanie  kamery, dzięki czemu możemy potem obejrzeć przebieg całego meczu z nieco innej perspektywy. Bubble football jest też świetnym rozwiązaniem na firmowe imprezy integracyjne, gdyż jest podczas niego tyle zabawy, że niejedna komedia może się schować.

Tego rodzaju rozrywka świetnie się sprawdza nie tylko na parkietach hal, ale również na zwykłych, trawiastych boiskach lub Orlikach. Jest tak ze względu na to, że nawierzchnia nie ma tu żadnego znaczenia i grać można praktycznie na każdej.