Czekam na serwis komputerowy

serwis komputerowy

Piszę pracę licencjacką i zawiesił mi się komputer. Najgorsze jest to, że mam wydrukowany tylko pierwszy rozdział który dałam profesorowi do oceny. W międzyczasie napisałam dwa kolejne, których nie zdążyłam ani zapiać ani wydrukować.

Polecany serwis komputerowy z Koszalina – telefon

serwis komputerowyJeżeli utraciłam dane to będę bardzo zła bo poświęciłam na ta prace bardzo wiele mojej pracy. Ostatnio nawet zwolniłam się z pracy, żeby jak najszybciej pracę napisać. Moja koleżanka mieszka niedaleko sklepu komputerowego. Jest on na drugim końcu naszego miasta. Koszalin to nie jest duże miasto ale teraz są godziny szczytu i nie wiedziałam czy zdążę podjechać. Jak się okazało sklep komputerowy jest otwarty do godziny szesnastej. Miałam jeszcze trochę czasu. Postanowiłam do nich zadzwonić. Okazało się, że mogę po osiemnastej zadzwonić na polecany serwis komputerowy z Koszalina lub na pogotowie. Sklep komputerowy wprowadził do swojej oferty pogotowie komputerowe które pomaga w odzyskiwaniu danych w godzinach wieczornych. Teraz akurat wszyscy specjaliści są na zleceniach. Pas Mirek wykonuje montaż monitoringu a pan Karol montaż anten satelitarnych. W sklepi komputerowym została tylko pani Małgosia ale ona nie ma takich umiejętności i kompetencji żeby zajmować się naprawą sprzętu. Podała mi numer do Pana Andrzeja, który dzisiaj ma dyżur. Pogotowie komputerowe jest dostępne po godzinach działalności sklepu. Sklep komputerowy wprowadził taka usługę i jest ona dla nich bardzo przydatna. Maja wiele zgłoszeń.

Co ważniejsze klienci nie płacą dodatkowych kosztów na przykład za przyjazd specjalisty do klienta. Bardzo się ucieszyłam. Postanowiłam dzwonić zaraz po godzinie szesnastej. Mam nadzieję, że panu Andrzejowi uda się odzyskać wszystkie dane. Specjalista podjechał do mnie po siedemnastej. Właśnie sprawdza mój komputer.