Co przyda się do mieszania kawy?

 

Nie zawsze mamy pod ręką łyżeczkę, aby zamieszać gorący napój. Najpraktyczniejszym rozwiązaniem w przypadku zamawianych w terenie gorących napojów są zarówno plastikowe lub tekturowe kubki, ale także ich pokrywki, słomki i mieszadełka. Te przenośne i higieniczne elementy pozwolą w szybki sposób uporać się z przyrządzeniem napoju na przykład w terenie.

Praktyczne mieszadełka do gorących napojów

mieszadełka do kawyBez względu na to, czy jest to konferencja, bar szybkiej obsługi czy kawiarnia z napojami na wynos – wszędzie, gdzie nie można usiąść i wypić napoju z porcelany przy stoliku przyda się jednorazowa zastawa i jej elementy dodatkowe. Jeśli nie ceramiczne kubki i metalowe łyżeczki, to co? Otóż odpowiedź jest prosta. Wystarczą tekturowe lub plastikowe pojemniczki i mieszadełka do kawy. Mieszadełko skonstruowane jest tak, by nie rozchlapywało napoju dookoła. Skutecznie zamiesza każdy gorący napój: herbatę, kawę, zupkę błyskawiczną, gorącą czekoladę czy kakao. Jest to funkcjonalny element wyposażenia każdej kawiarni, herbaciarni i baru, gdzie podawane są napoje i posiłki na wynos. Występują one w wielu rozmiarach, kształtach i wariantach materiałowych do wyboru. Najpopularniejszymi są oczywiście mieszadła plastikowe, ale w związku ze wzrostem zainteresowania zagadnieniem ekologii w społeczeństwie ruszyła też intensywna produkcja cieszących się coraz większą rzeszą zwolenników mieszadeł drewnianych.

Jest to w pełni biodegradowalny produkt, który zadowoli wszystkich ekologów. Ergonomiczny kształt mieszadełek pozwoli sprawnie zamieszczać płyn, np. po osłodzeniu go cukrem bez rozlewania napoju na boki, gdyż włożenie go nawet do pełnego kubka nie spowoduje zwiększenia wysokości płynu w naczyniu. Mieszadła są praktycznym i higienicznym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie napój podany jest do natychmiastowej konsumpcji.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi