Brat pokazał mi katalog z oknami pcv

Andrzej jest moim starszym bratem i zawsze go podziwiałem. Miał łatwo w życiu od samego początku, ponieważ jest zaradny i zawsze potrafił wyjść z różnych sytuacji. Teraz z kolei planuje otworzyć własną działalność i już zaczął działać w temacie.

W katalogu znalazłem wiele dobrych okien pcv

okna pcv bydgoszczAndrzej postanowił zająć się sprzedażą okien pcv i zdobył namiary na producenta, który ma dość interesującą ofertę. Jego okna pcv bydgoszcz dobrze się sprzedają i dlatego bratu zależało, żeby z nim podjąć współpracę. Kiedy do mnie przyjechał tego dnia to przywiózł ze sobą katalog, który zlecił wydrukować. Są tam wszystkie okna pcv bydgoszcz, które zamierza sprzedawać. Obejrzałem ten katalog i przyznam, że było tam wiele dobrych okien. Znam branżę i mogę ocenić produkty widząc je w katalogu. Dlatego właśnie Andrzej do mnie przyjechał, ponieważ chciał poznać również moją opinię na ten temat. Pochwalam decyzję brata, ponieważ wszedł w bardzo dobry interes i pewny. Ja zajmuję się montażem okien i wiele mogę na ten temat powiedzieć. Kiedy już przejrzałem cały katalog i podzieliłem się z bratem swoją opinią to zadał mi pytanie, czy chciałbym z nim współpracować. Miałbym montować takie okna pcv bydgoszcz u jego klientów i na tym zarabiać. Zastanowię się nad tym, ponieważ oferta jest całkiem interesująca i mógłbym dorabiać. Posiadam zatrudnienie obecnie. Wszystkie okna, które widziałem w katalogu łatwo się montuje i wiem, że nie będzie z niczym żadnego problemu. Andrzejowi znowu się udało wejść w dobry biznes.

Po namyśle zdecydowałem się wejść w biznes z Andrzejem. Wiem, że dobrze mi będzie u niego a jak firma się rozwinie to na pewno zatrudnię się u niego na stałe. Póki co idzie mu całkiem nieźle i wiem, że na pewno sobie ze wszystkim poradzi.