You are currently viewing Aloes herbalife zdrowy dodatek do wody

Aloes herbalife zdrowy dodatek do wody

W ostatnich latach wiele mówi się o zdrowym odżywianiu i zdrowym trybie życia. Wiele osób uprawia sport aby poprawić jakość życia i kondycję. Hasło sport to zdrowie na dobre zagościło w naszej rzeczywistości.

Zdrowy i smaczny napój aloesowy

aloes herbalifeOprócz aktywnego trybu życia wielu z nas zwraca uwagę na to co je i pije. Wśród konsumentów wzrasta świadomość, że jesteśmy tym co jemy i każdy pragnie odżywiać się jak najlepiej. Szukamy zdrowych alternatyw do przekąsek i słodyczy. Cukier od którego większość z nas jest uzależniona możemy znaleźć dosłownie wszędzie. W szczególności w napojach i potrawach gotowych po zalewie kilku minutach grzania w mikrofali lub piekarniku. Oprócz zdrowej diety ważne jest uzupełnianie płynów. Aby organizm był sprawny należy wypijać dziennie dwa litry płynów. Dotyczy to każdego niezależnie od tego czy jest aktywny fizycznie, czy też nie. Każdy kto próbował wypić dwa litry czystej wody wie jak trudne jest to zadanie. Sama woda pita w małych ilościach jest jak najbardziej do wypicia. Jednak pita litrami może nas zniechęcić. Tak było ze mną. Wypijałam takie ilości wody, że nie mogłam już na nią patrzeć. Gdy podczas jednego ze spotkań z koleżanką odmówiłam wypicia wody zaproponowała mi wodę z aloesem. Chętnie przystałam na tą propozycję. Woda z dodatkiem aloesu miała orzeźwiający smak. Można było do niej dorzucić miętę, lub cytrynę. Zapytałam skąd ma aloes. Powiedziała, że to aloes herbalife, który kupuje przez internet. Jedna butelka wystarcza na naprawdę długo, przez to że jest skoncentrowanym napojem. Aloes wykorzystywany do produkcji napoju jest ręcznie zbierany i selekcjonowany. Napój nie zawiera sztucznych aromatów ani nie jest słodzony. Dzięki tłoczeniu na zimno zachowuje wszystkie niezbędne składniki.

Woda z aloesem taki mi zasmakowała, że teraz codziennie zamiast zwykłej wody pije wodę z aloesem. Aloesowa woda ma tylko dwie kalorię, a jest naprawdę smaczna. Doskonale zastępuje inne słodkie napoje oraz zwykłą wodę.